Partneři

J&T Klub investorů

J&T finanční skupina

J&T finanční skupina je slovenská investiční společnost, založená v roce 1995. V oblasti investic se zaměřuje na financování společností (holdingů) investujících do energetických a průmyslových aktiv, médií, real estatu, turismu a hotelových aktiv. Mimo to poskytuje komplexní služby spojené s privátním bankovnictvím, správou majetku privátních klientů a institucí, investičním bankovnictvím a obchodování s cennými papíry. Své služby rozvíjí především na trzích České a Slovenské republiky, ale je přítomna i na trzích Ruské federace a v Karibské oblasti.

PwC Klub investorů

PWC

PwC, to je největší auditní tým v České republice, právo, daně, poradenství i technologické, datové nebo forenzní týmy. Zjisti i ty, jak snadno se dají tyto znalosti spojovat, když jsi na správném místě. U nás získáš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá byznys ve velkých firmách. Jsme součástí mezinárodní sítě firem s více než 250 tisíci kolegů ve 158 zemích světa. Pokud ti nechybí ambice a chuť učit se, pošli nám své CV a přidej se k nám.

DRFG Klub investorů

DRFG

DRFG je investiční skupina založená v roce 2011. Mezi hlavní oblasti jejího zájmu patří investice do nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb. Oblast nemovitostí představuje největší část aktiv celé skupiny. Její portfolio zahrnuje desítky retail parků, obchodních center a také jednotlivých objektů v České republice, skupina proniká také na pole developerských aktivit. V telekomunikacích se soustředí výhradně na svou strategickou investici, společnost Suntel Group, která na trhu působí již více než 20 let. DRFG působí v několika evropských zemích, mezi nimi například ve Švýcarsku, Německu nebo třeba Polsku.

Hlavní partneři Klubu investorů

J&T Klub investorů PwC Klub investorů J&T Klub investorů
Více o našich partnerech →