Partneři

J&T Klub investorů

J&T finanční skupina

J&T finanční skupina je slovenská investiční společnost, založená v roce 1995. V oblasti investic se zaměřuje na financování společností (holdingů) investujících do energetických a průmyslových aktiv, médií, real estatu, turismu a hotelových aktiv. Mimo to poskytuje komplexní služby spojené s privátním bankovnictvím, správou majetku privátních klientů a institucí, investičním bankovnictvím a obchodování s cennými papíry. Své služby rozvíjí především na trzích České a Slovenské republiky, ale je přítomna i na trzích Ruské federace a v Karibské oblasti.

PwC Klub investorů

PWC

PwC, to je největší auditní tým v České republice, právo, daně, poradenství i technologické, datové nebo forenzní týmy. Zjisti i ty, jak snadno se dají tyto znalosti spojovat, když jsi na správném místě. U nás získáš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá byznys ve velkých firmách. Jsme součástí mezinárodní sítě firem s více než 250 tisíci kolegů ve 158 zemích světa. Pokud ti nechybí ambice a chuť učit se, pošli nám své CV a přidej se k nám.

Pale fire Capital Klub investorů

Pale Fire Capital

Jsme česká private equity skupina podporující technologické inovace. Vznikli jsme v roce 2015 a od té doby vytváříme se zakladateli pevná partnerství. Nejsme investoři, co sedí opodál, aktivně pomáháme s expanzí a překonáváním bariér a stropů, na které rostoucí firmy narážejí. Naším cílem je budovat silné firmy na pevných základech a mít velmi dobře diverzifikované portfolio. Do našeho portfolia patří Aukro, Favi, Rouvy, Mubi, Semantic Visions, Munipolis, Agdata a další. Je pro nás důležitý také společensky prospěšný přesah našich aktivit, a tak 2 % hodnoty firem ročně alokujeme na neziskové projekty s důrazem na systémovou změnu a vzdělávání.

Mediální partneři

Studio Vokál Klub investorů

Studio Vokál

Jsme podcastové studio v centru Brna. Sdružujeme mladou komunitu podcasterů. Zajistíme tvorbu, editaci a následný marketing tvého podcastu!

Hlavní partneři Klubu investorů

J&T Klub investorů PwC Klub investorů Pale Fire Capital Klub investorů
Více o našich partnerech →