Analytik pro oblast transakčního poradenství (M&A / fúze a akvizice)

IMAP REDBAENK - Praha

Full-time

IMAP Redbaenk patří mezi největší české společnosti v oblasti transakčního poradenství a je členem největší světové organizace pro poradenství při fúzích a akvizicích IMAP (www.imap.com). Aktuálně hledáme kolegu do pražské kanceláře na pozici analytika či associate a to na plný či i částečný úvazek.

Charakteristika pozice:
Je určená zejména pro studenty VŠ bez specifických znalostí a bez profesní praxe. Pozice by měla umožnit zaměstnanci získat nezbytné znalosti v oblasti účetnictví, analýz, všeobecné ekonomie, M&A, profesních návyků, produktového názvosloví a terminologie a pochopit jejich vnitřní význam tak, aby byli schopni se samostatně v problematice orientovat. Analytici jsou zapojování do realizace vybraných projektů pro získávání praxe pro řízení projektů. Nezbytnou součástí pozice je částečné se zapojení do marketingových akcí společnosti a při získávání mandátů.

Kandidáti na výše uvedené pozice by měly mít schopnost nezávisle pracovat na několika projektech, dobré komunikační schopnosti, kreativitu, schopnost řešit problémy a zvládat stres. Angličtina podmínkou.

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný i částečný pracovní úvazek
  • Možnost karierního postupu
  • Motivační finanční ohodnocení založené na dosažených výsledcích
  • Společnost s plochou organizační strukturou
  • Možnost profesionálního růstu (např. podpora CFA certifikátu)
  • Prostředí mezinárodních akvizic v rámci IMAP

Přihlášku včetně strukturovaného životopisu a průvodního dopisu zdůvodňujícího Váš zájem pracovat v oblasti poradenství v investičním bankovnictví zasílejte prosím na job@redbaenk.cz s předmětem "Analytik pro oblast transakčního poradenství - KI" . Další informace o společnosti REDBAENK můžete získat na www.redbaenk.cz nebo www.imap.com .

Hlavní partneři Klubu investorů

J&T Klub investorů PwC Klub investorů J&T Klub investorů
Více o našich partnerech →