Roklen Corporate Finance je součástí přední české finančně technologické skupiny Roklen. Pro naše zavedené oddělení v oblasti poradenství při fúzích, akvizicích (M&A) a na kapitálových trzích hledáme zkušené talentované kolegy, kteří mají ambici a chuť pracovat v dynamickém a mladém týmu a získat prostor pro samostatné vedení CF a ECM projektů.

Naše prémiové poradenské služby poskytujeme významným českým i zahraničním společnostem a při projektech spolupracujeme s předními právními, účetními a management konzultačními společnostmi.

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • exekuce a získávání M&A a ECM projektů
  • odpovědnost za přípravu transakčních dokumentů (profily společností, informační memoranda, valuační reporty, atd.)
  • jednání s klienty při realizaci poradenských mandátů v oblasti fúzí, akvizic, fundraisingu a vstupu na veřejné kapitálové trhy
  • vedení finanční analýzy společností a různých sektorů ekonomiky
  • odpovědnost za vytváření finančních modelů pro ocenění společností
  • účast na tvorbě struktury transakcí a při vyjednávání smluvní dokumentace
  • management juniorních kolegů na projektech

Co požadujeme:

  • 3-4 roky profesní praxe v obdobné pozici v poradenství, investičním bankovnictví, či private equity
  • praktická znalost oboru firemních financí, průběhu M&A a ECM transakcí
  • uzavřené univerzitní vzdělání ekonomického charakteru či odpovídající praxe
  • podnikatelské uvažování a analytické schopnosti
  • schopnost komunikovat s manažery klienta, rozhodovat, doporučovat, vzít odpovědnost a vést juniorní kolegy
  • profesní znalost anglického jazyka (C1)
  • zodpovědnost, samostatnost, iniciativa, schopnost pracovat pod stresem
  • časová flexibilita

Co nabízíme:

  • úzkou spolupráci v týmu seniorních investičních bankéřů a jejich mentoring (nikoliv vedení)
  • atraktivní bonusový systém ohodnocení
  • pestrost klientů - podílení se na zajímavých projektech napříč všemi odvětvími
  • pracovní příležitost v mladé, dynamicky rostoucí nezávislé finanční skupině
  • možnost profesního růstu

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na burda@roklen.cz s předmětem "Associate - KI". Budeme se těšit na naše osobní setkání.