Minority Investments hledá do svého týmu na pozici marketingový specialista ideálně studenta/studentku oboru marketingová komunikace a public relations.

Náplní práce bude:

  • tvorba marketingové strategie společnosti
  • vytváření obsahu pro sociální sítě pro mateřskou společnost i jednotlivé projekty
  • podpora managementu
  • příprava marketingových a PR textů
  • příprava firemních materiálů (prezentace, inzeráty, atd.)
  • tvorba firemních vizuálů
  • práce na celkové online prezentaci společnosti včetně webových stránek
  • vypracování grafických podkladů v souladu s CI firmy
  • příprava marketingových kampaní

​Požadavky:

  • student/studentka VŠ
  • kreativní myšlení
  • tvůrčí povaha
  • pozitivní přístup k práci
  • dobrá znalost AJ
  • zkušenost z mezinárodní společnosti velkou výhodou
  • flexibilita
  • znalost MS Office
  • pečlivost, zaměření na detail
  • profesionální vystupování
  • chuť kariérně růst

Ohodnocení:

  • dohoda o provedení práce na 20-30 hodin týdně
  • mobilní telefon
  • moderní a příjemné prostředí
  • sehraný mladý kolektiv
  • pestrá pracovní náplň, možnost seberealizace
  • kanceláře v centru Prahy

Datum nástupu: červen/červenec 2020

O společnosti:

  • Investujeme do minoritních podílů ve společnostech po celé České republice
  • Máme silné finanční zázemí
  • Orientujeme se na dlouhodobé investice a dlouhodobá partnerství
  • Podporujeme investice do technologií, automatizace, robotizace, přidané hodnoty a finalizace produktů
  • Vytváříme nový trh s minoritními podíly
  • Zvyšujeme likviditu minoritních podílů
  • Nabízíme nový začátek pro minoritní vlastníky, kteří se rozhodli prodat svůj podíl