Roklen Corporate Finance je součástí přední české fintech finanční skupiny Roklen. Pro náš expandující business v oblasti poradenství nákupu a prodeji společnosti (M&A) a na kapitálovém trhu hledáme nové talentované kolegy, kteří mají ambici, drive a chuť pracovat v dynamickém a mladém týmu

Náplň práce:

  • finanční analýza společností a sektorů
  • příprava transakčních dokumentů (profily společností, informační memoranda, atd.)
  • vytváření finančních modelů pro ocenění společností
  • podpora při vyjednávání smluvní dokumentace
  • aktivní účast při jednání s klienty a další podpora při realizaci poradenských mandátů v oblasti fúzí, akvizic, fundraisingu a vstupu na veřejné kapitálové trhy (trh START)
  • podílení se na aktivním vyhledávání obchodních

Co nabízíme:

  • úzkou spolupráci v týmu seniorních investičních bankéřů a jejich vedení
  • ucelený pohled na jednotlivé projekty (nebude Vám zadávána jen dílčí práce, ale vždy budete seznámeni s logikou a komplexností daného projektu)
  • pracovní příležitost v mladé, dynamicky rostoucí, nezávislé finanční skupině
  • možnost profesního růstu
  • flexibilitu (s ohledem na souběžné studium)

Co požadujeme:

  • student posledních ročníků či čerstvý absolvent magisterského studia VŠ ekonomického směru
  • předchozí zkušenost v oblasti investičního bankovnictví nebo auditu výhodou
  • analytické a numerické myšlení
  • znalost finančních výkazů a základy účetnictví
  • pokročilá znalost Excelu
  • profesní znalost anglického jazyka (C1)
  • zodpovědnost, samostatnost, iniciativa
  • časová flexibilita

V případě Vašeho zájmu o tuto placenou pozici s výhledem na full-time pozici, zašlete prosím Váš životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na zika@roklen.cz nebo letkova@roklen.cz. Budeme se těšit na naše osobní setkání.