S Klubem do baru - Akce pro nové předplatitele!*

Podpoř náš klub a v rámci VIP členství dostaneš kromě našich výhod i roční členství v aplikaci Freely. Appka, díky které si můžeš každý den zajít na jeden drink zdarma do jednoho z více než 25 pražských barů. A kde jinde v létě řešit s kamarády investice, než právě v baru.

*Nabídka platí od začátku července do odvolání.

   

Podpořte Klub investorů a získejte skvělé výhody!

Jedním z našich hlavních cílů je budovat komunitu se společnými zájmy v oblasti investic, tradingu a private equity. Spojujeme lidi s těmito zájmy a zprostředkováváme jim jak rozšíření znalostí, tak podělení se o ně s ostatními. Umožňujeme lidem navazovat kontakty a zvyšovat jejich uplatnění v praxi.

Co je VIP členství?

Zaplacení ročního VIP členství přináší členům:

  • přístup k bonusovým videozáznamům z přednášek hostů z praxe
  • přístup k vybraným článkům pouze pro VIP členy
  • pravidelné a přednostní informace o nových pracovních příležitostech
  • pozvánky na společenské akce Klubu investorů
  • možnost zapojení se do projektů, analýz a workshopů

Zakoupením členství nejen podpoříte naší činnost, ale stanete se součástí této komunity s celou řadou výhod rozšiřujících Váš přehled o světě byznysu a financí.

V minulosti jsme například našim VIP členům jako bonus za nové členství darovali ponožky od Klubu Pánů z Ponožkovic a jiné výhody.

Pozor, VIP členství není totéž, co členství ve vedení klubu. Pokud máte zájem stát se členy vedení a podílet se tak na provozních a řídících záležitostech klubu, podívejte se na: jak se stát členem vedení Klubu investorů.

Jak se stát VIP členem Klubu investorů?

Roční členský poplatek, jenž Vám otevře dveře do sféry výhod Klubu investorů, činí 1 000 KčVyplňte formulář a s dalšími podrobnostmi Vás budeme kontaktovat.

Koho kontaktovat?

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz týkající se členství, neváhejte nás kontaktovat.

David Kořenek

Membership Manager


david.korenek@klubinvestoru.com