Připojte se k týmu společnosti Patria Finance, a.s.

Patria Finance, a.s. je významný obchodník s cennými papíry a člen jedné z největších a nejúspěšnějších finančních skupin v Evropě. V současné době hledá nového kolegu/kolegyni na plný pracovní úvazek na pozici: Pracovník vypořádání obchodů v oddělení Back Office.

Náplň práce:

  • vypořádání tuzemských a zahraničních obchodů s cennými papíry
  • vypořádání převodů cenných papírů včetně kontroly finančního protiplnění
  • komunikace s interním makléřským a obchodním týmem
  • komunikace s depozitáři, custodiany, protistranami a klienty
  • správa statických dat (databáze cenných papírů, data zákazníků)
  • pravidelný reporting regulátorovi trhu a oddělení Řízení rizik a Compliance
  • komunikace se zákazníky, kontrola a zpracování konfirmací obchodů s cennými papíry

Co očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření; vhodné i pro absolventy
  • orientace v problematice - praxe u obchodníka s cennými papíry nebo v bance výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, svědomitost, pečlivost
  • schopnost analytického myšlení, týmové i samostatné práce
  • ochota složit Zkoušku investičních nástrojů
  • dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • aktivní znalost práce s MS Office (Excel, Word, Outlook)

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu, prostor pro seberealizaci a osobní růst
  • práci v prostředí jedné z nejmodernějších administrativních budov ve Střední Evropě
  • zaškolení do jednotlivých agend, možnost čerpat znalosti od zkušených kolegů
  • zázemí stabilní společnosti, která je členem skupiny ČSOB a KBC
  • dobré platové podmínky, zaměstnanecké benefity
  • pracovní poměr na plný úvazek, nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete prosím životopis na hrabetova@patria.cz. Pokud neobdržíte pozvánku k pohovoru do 14 dnů po odeslání Vašeho životopisu, tak bychom Vám tímto chtěli poděkovat za Váš zájem pracovat ve skupině Patria, čehož si velice ceníme, ale bohužel jsme dali přednost jinému kandidátovi, jehož profil více odpovídal našim nárokům kladeným na hledanou pozici a přejeme Vám, aby Vaše hledání nového zaměstnání bylo úspěšné.

Odesláním svého životopisu potvrzujete, že jste se obeznámil/a s údaji o zpracování Vašich osobních údajů uvedených v Informačním memorandu pro uchazeče zde.