Investiční skupina DRFG hledá do svého pražského týmu pro oblast finančních služeb (fondy & finanční distribuce) na part-time pozici nového junior analytika.

Požadavky: Rádi bychom našli studenta 3. nebo vyššího ročníku VŠ ekonomického směru, který splňuje následující:

  • Pokročilá znalost Excelu
  • Stoprocentní angličtina
  • Schopnost interpretovat finanční výkazy
  • Základní znalost učetnictví
  • Silný zájem o investice, private equity a oblast podílových fondů
  • Extrémní orientace na detail
  • Čas min 20h/týden

Náplň práce: Na této pozici budeš kromě jiného:

  • Zpracovávat komplexní analýzy vybraných trhů
  • Vytvářet robustní finanční modely
  • Připravovat rozhodovací podklady pro top management jedné z nejrychleji rostoucích českých investičních skupin

Dále nabízíme:

  • Velký prostor pro růst (up-or-out systém, většina našich bývalých stážistů je dnes zodpovědná za vlastní projekty ve skupině)
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • Zázemí (přijemné a motivující prostředí kanceláří v budově Quadrio hned u metra na Národní třídě, notebook atd.)

Pokud vás tato nabídka zaujala, svůj životopis můžete zaslat Matejovi Zabadalovi s předmětem "Junior Analyst, KI" na následující adresu: matej.zabadal@drfg.cz