Czechoslovak Capital Partners a.s. "CSCP" působí jako family office majitelů HAVEL&PARTNERS zaměřující se na vyhledávání a realizaci zajímavých investičních příležitostí v regionu České a Slovenské republiky. CSCP aktuálně hledá kandidáta/kandidátku na pozici "Finanční controller".

Náplň práce:

  • správa systému reportingu
  • průběžná kontrola a hodnocení hospodaření portfoliových společností
  • identifikace problematických oblastí a návrhy řešení - zabezpečení investičních projektů CSCP z účetního a daňového pohledu společně s příslušnými specialisty
  • zajištění účetně-daňové a fakturační agendy CSCP
  • obsluha firemních účtů
  • příprava smluvní dokumentace v kooperaci s předními českými advokáty
  • komunikace s úřady, finančními institucemi, externími účetními, atp.

Nabízíme:

  • práce v dynamickém prostředí a v zázemí největší česko-slovenské advokátní kanceláře
  • přímou pracovní interakci s předními českými právníky a daňovými poradci
  • odpovídající finanční ohodnocení a propracovaný systém benefitů (stravenky, Multisport karta, služební notebook, telefon)
  • místo výkonu práce v centru Prahy
  • možnost podílet se na projektech z oblasti M&A, Corporate Finance atp.
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • pokročilá znalost MS Office, zejména MS Excel (makra výhodou)
  • orientace v ekonomických pojmech a zájem o obor
  • smysl pro detail a pečlivost (práce s citlivými finančními daty)
  • znalost účetního systému Helios výhodou
  • předchozí zkušenosti z oblasti controllingu, financí či účetnictví

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete email s předmětem "Finanční Controller - KI", vaším CV a motivačním dopisem na adresu dita.vackova@havelpartners.cz