Náplň práce:

  • Obchodování s elektřinou/zemním plynem na vnitrodenním trhu
  • Dispečing a řízení portfolia zejména v oblasti elektroenergetiky
  • Zajištění správné nominace sjednaných obchodů
  • Komunikace se zákazníky, obchodními partnery a operátorem trhu
  • Analýza komoditních trhů a reporting realizovaných transakcí
  • Hledání nových obchodních příležitosti

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo matematického směru, případně student      posledních ročníků
  • Praxe není podmínkou, očekáváme však silnou iniciativu a touhu učit se novým věcem
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • MS Office na pokročilé úrovni
  • Analytické schopnosti se zapálením pro trhy, strukturované myšlení
  • Schopnost samostatné práce v menším kolektivu

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný úvazek v přátelském prostředí stabilní společnosti
  • Příležitost získat odborné znalosti v oblasti energetiky
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (5týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, notebook)
  • Možnost nástupu ihned

Kontakt:

Alena Lobotková, lobotkova@conte-energy.cz