Roklen Corporate Finance je součástí přední české fintech finanční skupiny Roklen. Pro náš expandující business v oblasti poradenství při fúzích a akvizicích hledáme nové talenty, které mají ambici, drive a chuť pracovat v dynamickém a mladém týmu.

Náplň práce:

  • finanční analýza společností a sektorů
  • příprava transakčních dokumentů (profily společností, informační memoranda, atd.)
  • vytváření finančních modelů pro ocenění společností
  • podpora při vyjednávání smluvní dokumentace
  • aktivní účast při jednání s klienty a další podpora při realizaci poradenských mandátů v oblasti fúzí, akvizic a fundraisingu
  • podílení se na aktivním vyhledávání obchodních příležitostí

Co požadujeme:

  • student posledních ročníků či čerstvý absolvent magisterského studia VŠ ekonomického směru
  • předchozí zkušenost v oblasti investičního bankovnictví nebo auditu výhodou
  • analytické a numerické myšlení
  • porozumění finančním výkazům a základy účetnictví
  • pokročilá znalost Excelu
  • profesní znalost anglického jazyka (C1)
  • zodpovědnost, samostatnost, iniciativa
  • časová flexibilita

Co nabízíme:

  • úzkou spolupráci v týmu seniorních investičních bankéřů
  • pracovní příležitost v mladé, dynamicky rostoucí, nezávislé finanční skupině
  • možnost profesního růstu
  • flexibilitu (s ohledem na souběžné studium)

V případě Vašeho zájmu o tuto placenou stáž s výhledem na full-time pozici, zašlete prosím Váš životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na stastny@roklen.cz. Předmětem emailu uveďte "Junior Analytik, KI". Budeme se těšit na naše osobní setkání.