Československá obchodní banka patří mezi jedničky v klíčových segmentech finančního trhu a je držitelem prestižních ocenění nejžádanějšího zaměstnavatele. Staňte se součástí našeho úspěchu.

ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost člen finanční skupiny ČSOB/KBC, vypisuje výběrové řízení na pozici Analytik junior v oddělení řízení rizik. Pozice je vhodná jako startovní i pro absolventy VŠ nebo kandidáty s kratší praxí a zájmem o oblast finančních trhů. Správa aktiv klientů má velkou budoucnost. Stojí za to být u toho s námi.

Náplň činnosti

  • Analýza operačních rizik, sběr dat a jejich evidence
  • Práce s databázemi operačních rizik
  • Pravidelný a ad hoc reporting
  • Monitoring legislativních požadavků na řízení rizik v rámci ČR a EU
  • Příprava strategie, metodiky a principů řízení operačních rizik
  • Vedení interních projektů
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti i v rámci mezinárodní finanční skupiny ČSOB/KBC

Co požadujeme

  • VŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy
  • Aktivní znalost práce s PC (MS Word, MS Excel + výhodou znalost MS Access, VBA)
  • Znalost AJ
  • Analytické schopnosti
  • Organizační, komunikační a prezentační schopnosti
  • Orientace v oblasti kapitálových trhů výhodou

Co nabízíme

  • Odpovědnou práci ve společnosti, která je součástí významné mezinárodní finanční skupiny
  • Možnost dalšího profesního růstu a seberealizace v oblasti finančních trhů
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody

V případě zájmu o nabízenou pozici prosím kontaktujte Lenku Plašilovou – lenka.plasilova@csob.cz, tel. 725 295 389.