Naše pozvanie prijal bývalý študent Ekonomickej univerzity Viktor Lehocky CFA, ktorý v súčasnosti pôsobí ako manažér v spoločnosti Ernst & Young, kde má na starosti oceňovanie a finančné modelovanie. V minulosti pôsobil v spoločnostiach Slovnaft, MOL Group a Allianz, kde mal na starosti projekty zamerané na optimalizáciu, reštrukturalizáciu a investície.  Zároveň je držiteľom titulu CFA (Chartered Financial Analyst), čo je certifikát, ktorý združuje odborníkov v investičnom manažmente. CFA je celosvetovo uznávaný titul a je známkou vysokej odbornosti. Je to jeden z najnáročnejších študijných programov vo finančných profesiách o ktorom sa taktiež dozviete viac.


Workshop s názvom “Ocenenie firmy/startupov“ sa uskutoční 15.3.2017 o 17:30 v miestnosti C1.07 v novej budove EUBA a bude rozdelený na tri časti:
V prvej časti si rozoberieme ako vnímať hodnotu spoločnosti a podstatu oceňovania. Druhá časť sa zameria na špecifiká pri oceňovaní startupov a v poslednej časti bude priestor na diskusiu a otázky.


Ako sa prihlásiť?

1. Vyplniť online dotazník, ktorý nájdete na nižšie uvedenom odkaze.

2. Počkať na email o prijatí/neprijatí do série workshop.

REGISTRÁCIA


Tak neváhajte a príďte si rozšíriť svoje investičné vedomosti.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Tím Klubu investorov